У школах Кропивницького продовжили дистанційне навчанняСуспільство 

У школах Кропивницького продовжили дистанційне навчання до 24 квітня

Дистанційне навчання у школах Кропивницького продовжать до 24 квітня через складну епідеміологічну ситуацію.

Про це повідомив міський голова Андрій райкович на своїй сторінці у мережі facebook, інформує Кропивницький LIVE.

Андpій Рaйкoвич зaзнaчив, у зв’язку із вкpaй вaжкoю ситуaцією із зaхвopювaністю нa кopoнaвіpус у Кpoпивницькoму, сьoгoдні, 8 квітня, дoвeлoся oпepaтивнo зібpaти міську кoмісію з ТЕБ тa НС, якa ухвaлилa тaкe pішeння.

“Ми змушені до 24 квітня тримати школи на дистанційному навчанні. Аби хоч якимось чином перервати ланцюг заражень. Нам доводиться щодня моніторити кожну групу дитячого садочка. Але ж якщо діти, слава Богу, хворіють безсимптомно, то куди тяжчий перебіг у вихователів, нянечок, кухарів…” – зазначив Райкович.

Він наголосив, що ситуація з коронавірусом украй напружена. У місті залишилось три десятки вільних ліжок. Всі апарати ШВЛ зайняті вкрай тяжкими хворими. Область має один з найвищих рівнів летальності. Одна з настійливих вимог медиків – посилити жорсткий контроль за дотриманням карантинних вимог.

“Кропивничани, якщо ви не хочете, щоб ми стали на повний локдаун, то поверніться до жорсткої минулорічної дисципліни. Наголошую – я не лякаю, я описую реальну ситуацію. Я розраховую на ваше розуміння вкрай непростої ситуації”, – підсумував міський голова.

Схожі записи